RELACJA – XXX Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego

🎉🎊 Jubileuszowy XXX Bieg im. Jana Kilińskiego za nami ❗️❗️❗️
Udział w całej imprezie wzięło blisko 900 zawodników na dystansach: biegów dziecięcych, młodzieżowych, 3,5 km i biegu głównego – półmaratonu.
👉 Półmaraton 👈 ukończyło 227 zawodników. W tym roku został także osiągnięty rekord biegu 🎉1:07:17 🎊 który zdobył ANDRZEJ ROGIEWICZ z Grudziądza 👏👏👏 Na 2️⃣ miejscu uplasował się zawodnik z Kenii BONIFACE WAMBUA NDUVA z wynikiem 1:07:20. 3️⃣ miejsce wywalczył również Kenijczyk COSMAC KYEVA z czasem 1:12:41.
🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️Wśród kobiet najszybsza była MONIKA BRZOZOWSKA z Czerwonaka z wynikiem 1:21:09 👏👏👏 kolejne dwie zawodniczki na mecie to 2️⃣ PATRYCJA JÓŹWIAK ze Słupcy (1:29:58) oraz 3️⃣ ROZALIA GAPSKA z Piły (1:33:54).
Wśród najlepszych zawodników 👉 gminy Trzemeszno 👈 był 1️⃣ HUBERT KISIEL (1:26:58) 2️⃣ RAFAŁ SZCZEPANKIEWICZ (1:31:47) oraz 3️⃣ WALDEMAR BASIŃSKI (1:34:22). Gminę Trzemeszno reprezentowała tylko jedna kobieta i była nią 1️⃣ DOROTA BARTZ-JOSZCZ z Trzemeszna (1:48:23) 👏👏👏
Kategorię👉FIRMA PAROC👈 reprezentowali wyłącznie panowie : najlepszym był 1️⃣ ŁUKASZ BASIŃSKI (1:42:58) 2️⃣ MARIUSZ SZUBA (1:45:14) 3️⃣ MIŁOSZ WEŁNOGÓRSKI (1:45:33) 👏👏👏
👉 W gminie Mogilno, którą również reprezentowali panowie najlepszym zawodnikiem był 1️⃣ JAN LEWANDOWSKI (1:34:18) 2️⃣ SZYDŁOWSKI PATRYK (1:40:48) 3️⃣ MICHAŁ NOWAK (1:43:33) 👏👏👏
👉BIEG 3,5 KM👈
Bieg ukończyło 129 zawodników. Zwycięzcą tegorocznego biegu na dystansie 3,5 km został 1️⃣ MARCIN ORLIKOWSKI ze Szczytnik Duchownych (11:39) 2️⃣ PRZEMYSŁAW ORCHOWSKI z Gniezna (11:59) 3️⃣ BARTOSZ CHRZĄSZCZ z Pakości (12:07) 👏👏👏
🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️ Wśród kobiet najszybszą była młoda zawodniczka z Mogilna 1️⃣ ZOFIA MALIŃSKA (13:21) 2️⃣ ALINA WIERZELEWSKA z Gniezna (13:30) 3️⃣ JULIA KEMPA z Bydgoszczy (13:36)👏👏👏
👉BIEGI DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE👈
Bardzo duża frekwencja bo blisko 5️⃣0️⃣0️⃣ zawodników, była podczas biegów dzieci i młodzieży (wyniki w załączonych zdjęciach)