Grand Prix OSIR

http://wyniki.datasport.pl/generalki/trzemeszno18/

III Grand Prix BIEGÓW  OSIR W TRZEMESZNIE

Msc Nazwisko i imię Kat. W. Miasto Klub Il. start Suma
1 PRANCKUNAS Petras M50 Vilnius Na Pagauk! 2 02:13:25
2 CZARNOJAŃCZYK Rafał M40 Ostrów Wielkopolski 2 02:13:31
3 ALEKSANDROWICZ Bartosz M30 Września Altom Gniezno 2 02:17:03
4 REZULAK Paweł M30 Orchowo Witkowo Biega 2 02:17:17
5 WESOŁOWSKI Szymon M30 Gniezno Xrunners 2 02:20:43
6 EGIDIJUS Juzonis M30 Vilnius Na Pagauk! 2 02:20:45
7 POZNAŃSKI Martin M20 Gołańcz Team Run Gołańcz 2 02:21:52
8 PILARSKI Adam M30 Gniezno No Excuses Team 2 02:22:45
9 JÓŹWIAK Artur M40 Wilczyn 2 02:24:23
10 BALTRUSAITIS Zydrunas M40 Vilnius Na Pagauk! 2 02:25:26
11 GRZECHOWIAK Maciej M40 Gniezno Altom Gniezno 2 02:25:58
12 RUSIN Jacek M40 Brudzew Kb Maraton Turek 2 02:26:08
13 SENGER Michał M30 Gąsawa Sokół Gąsawa Pałuki Running Team 2 02:27:22
14 SKODKOWSKI Jacek M40 Poznań Spwl Poznań 2 02:30:16
15 SZUKALSKI Michał M30 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 02:30:20
16 GREGOR Błażej M30 Piechcin Spwląd Poznań 2 02:30:36
17 PRABUCKI Krzysztof M40 Witkowo Witkowo Biega 2 02:31:27
18 KUSKE Maciej M30 Gniezno Night Runners Gniezno 2 02:31:35
19 POPŁAWSKI Krzysztof M30 Swarzędz 2 02:31:53
20 MAJEWSKI Michał M30 Bierzglinek Spin Force Runners 2 02:33:15
21 CIERNIAK Jarosław M40 Powidz Drużyna Szpiku 2 02:33:52
22 KUNZ Mieczysław M40 Toruń Umk Toruń 2 02:34:43
23 TOMASZEWSKI Krzysztof M50 Turek Kb Maraton Turek 2 02:34:57
24 JAŚKIEWICZ Marcin M30 Mogilno Mogilno Team 2 02:35:14
25 LEWANDOWSKI Jan M40 Mogilno Mogilno Team 2 02:35:18
26 ŻUK Włodzimierz M50 Gołąbki 2 02:35:25
27 WEŁNIAK Bogusław M30 Mogilno Mogilno Team 2 02:35:41
28 NOWAK Krzysztof M20 Poznań 2 02:35:54
29 KLIMCZAK Jacek M20 Żerków Fizjoterapia Dla Ciebie I Rodziny ` Żerków 2 02:36:47
30 BYCHOWIEC Łukasz M30 Gniezno Tip-topol 2 02:38:10
31 WIATR Dariusz M40 Września Night Runners Wrzesnia 2 02:38:11
32 FURTAK Tomasz M40 Mogilno Mogilno Team 2 02:38:53
33 GUMIENNY Tomasz M40 Gniezno 2 02:40:20
34 WOLSKI Jarosław M40 Mogilno Mogilno Team 2 02:41:06
35 GOLAK Agnieszka K40 Wyrzeka Runner`s Power 2 02:41:16
36 KUPCZYŃSKI Dawid M30 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza 2 02:41:19
37 WŁODARCZYK Sebastian M30 Gniezno Night Runners Gniezno 2 02:41:58
38 MIELCZARSKI Bartosz M30 Warszawa Pomijalni 2 02:42:11
39 BŁASZCZYK Tomasz M40 Góra 2 02:42:46
40 SZUBA Mariusz M40 Trzemeszno 2 02:44:34
41 KAMIŃSKI Jerzy M40 Oborniki Magdalena 2 02:45:21
42 GANDURSKI Waldemar M60 Gniezno Tmt Smecz Gniezno 2 02:45:41
43 ŁAWNICZAK Krzysztof M30 Kazimierz Biskupi 2 02:45:41
44 NOWACKI Dawid M30 Trzemeszno 2 02:46:06
45 MIESZKOWSKI Przemysław M50 Paczkowo Zmęczeni Już Przed Biegiem 2 02:47:04
46 NALEWALSKI Paweł M40 Mogilno Mogilno Team 2 02:47:36
47 LISTOPAD Artur M30 Września Kb Złote Kłosy Kołaczkowo 2 02:48:14
48 GRAFFON Arkadiusz M30 Trzemeszno Na Luzie 2 02:48:15
49 BRUCH Lidia K30 Witkowo Witkowo Biega 2 02:48:21
50 MAZUREK Kacper M20 Mogilno Mogilno Team 2 02:48:22
51 BILICKI Łukasz M30 Gniezno 2 02:48:29
52 KRUCZKOWSKI Jarosław M50 Aleksandrów Kujawski Polkrys Team 2 02:48:29
53 KACZMAREK Michał M30 Poznań Luvena 2 02:48:32
54 PRANAITIS Sigitas M30 Vilnius Na Pagauk! 2 02:48:54
55 KACZMAREK Piotr M40 Gniezno Powerrun By Decathlon Gniezno Ślęzak Team 2 02:50:01
56 PINIARSKI Paweł M30 Mogilno Mogilno Team 2 02:50:22
57 PALIGA Antoni M50 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 2 02:50:41
58 HOFFMANN Tomasz M40 Witkowo 2 02:50:50
59 NAMIEŚNIK Krzysztof M40 Inowrocław Krzysiekn 2 02:50:55
60 STAWSKI Paweł M30 Płock Active Runners Płock 2 02:51:11
61 KUBALSKI Adam M20 Trzemeszno 2 02:51:24
62 DZIERLA Marcin M30 Żerków Hardcore Runner 2 02:51:31
63 CHŁOPICKI Michał M30 Gniezno Velux Gniezno 2 02:51:37
64 KAJDANIAK Robert M40 Gniezno Jks Gniezno 2 02:52:04
65 DUBIELA Halina K50 Tczew Tkkf Kolejarz Bydgoszcz 2 02:52:09
66 ZGOLINSKI Marcin M30 Września 2 02:52:14
67 MICHALIK Joanna K30 Bydgoszcz Arun 2 02:52:25
68 KWIATKOWSKI Krzysztof M30 Mogilno Mogilno Team 2 02:52:55
69 KANNEBERG Maciej M20 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 2 02:53:03
70 JUREK Piotr M50 Szubin Bbl Szubin 2 02:53:21
71 TABAT Bartosz M30 Murowana Goślina Kb Katorżnik Murowana Goślina 2 02:53:34
72 KUBACZYK Artur M30 Poznań 2 02:53:47
73 PAWLAK Tomasz M30 Turek Kb Maraton Turek 2 02:53:51
74 ŁUCZAK Marcin M40 Turek Łuczak Time Runners 2 02:53:51
75 KOWALSKI Dawid M30 Lulkowo Smart Fizjo 2 02:53:58
76 BRZEWIŃSKI Jacek M40 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 02:54:03
77 NOWAK Michał M40 Gniezno 2 02:54:10
78 BORUCKI Krystian M30 Gniezno Borko.pl Gniezno 2 02:54:58
79 KOSMICKI Bartosz M30 Kamieniec 2 02:55:02
80 KOZŁOWSKI Rafał M40 Konin 2 02:55:26
81 STEMPNIAK Krzysztof M40 Inowrocław 2 02:55:29
82 SKORLIŃSKI Krzysztof M40 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej 2 02:55:47
83 STOLARSKI Piotr M30 Poznań Kb Uep 2 02:56:01
84 ROSZAK Tomasz M40 Września Night Runners Września 2 02:56:09
85 SZUSZCZYŃSKI Michał M40 Poznań 2 02:56:24
86 BĄK Dawid M20 Wydartowo 2 02:56:52
87 PALACZ Wioletta K40 Bydgoszcz 2 02:57:19
88 PINIARSKA Weronika K20 Witkowo Witkowo Biega 2 02:57:21
89 JANUSZ Krzysztof M40 Gniezno 2 02:57:38
90 WIŚNIEWSKA Żaneta K20 Trzemeszno Mks Trzemeszno 2 02:57:50
91 PALIGA Mateusz M20 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 2 02:58:02
92 ALEKSANDRZAK Jarosław M30 Gniezno 2 02:58:37
93 KWAPISZEWSKI Marcin M30 Gniezno Wake Team Gniezno 2 02:58:49
94 KASPRZAK Krzysztof M50 Kobierno Ks Krotosz Krotoszyn 2 02:58:56
95 WOLEK Kamil M30 Gniezno Paroc Polska 2 03:00:00
96 MŁODZIKOWSKI Rafał M40 Gniezno Słynni Kenijczycy 2 03:00:25
97 BIELEC Wojciech M30 Bydgoszcz 2 03:01:15
98 FRAŃSKI Łukasz M40 Nowy Tomyśl Nkb Chyżydrużyna Jezusa 2 03:01:26
99 KODRANC Marcin M30 Trzemeszno Kibole W Biegu 2 03:01:33
100 SCHWEDA Justyna K40 Toruń 2 03:01:37
101 SKORLIŃSKI Marcin M40 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej 2 03:01:47
102 STANKOWSKA Justyna K40 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 2 03:02:08
103 GLIWKA Artur M30 Inowrocław 1. Blwl 2 03:02:10
104 PŁUCIENNIK Adam M40 Janikowo Janikowo Na Sportowo 2 03:02:46
105 PŁUCIENNIK Grzegorz M40 Janikowo Janikowo Na Sportowo 2 03:02:47
106 MAĆKOWIAK Adrian M30 Poznań Anonimowi Biegacze 2 03:03:36
107 MIERZWA Damian M30 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 2 03:04:11
108 DZIEL Karol M30 Trzemeszno 2 03:04:21
109 BASIŃSKI Waldemar M40 Trzemeszno Run&fun 2 03:04:36
110 DOBRUCHOWSKI Bogusław M30 Kamieniec Paroc Polska 2 03:04:38
111 LIBERKOWSKA Joanna K30 Ruchocinek Bbl Gorzów 2 03:04:46
112 SURDYK Jacek M40 Trzemeszno 2 03:04:51
113 BALCERZAK Artur M30 Kowalewek 2 03:04:58
114 ZDANOWSKI Marian M60 Poznań 2 03:05:14
115 KOLIŃSKI Grzegorz M40 Pobiedziska 2 03:05:18
116 PODZEREK Maciej M30 Gniezno Wake Team Gniezno 2 03:05:40
117 KRUSZONA Zbigniew M40 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej 2 03:05:48
118 MACIEJEWSKI Arkadiusz M30 Gąsawa 2 03:07:22
119 WALIGÓRA Jakub M30 Pobiedziska Pobiedziska Running Team 2 03:07:59
120 BYCHOWIEC Joanna K30 Gniezno Tip-topol 2 03:08:01
121 BANASZKIEWICZ Grzegorz M40 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 03:08:12
122 STRYCHALSKA-RYSZ Danuta K30 Gołańcz Team Run Gołańcz 2 03:08:38
123 DOBRUCHOWSKA Emilia K50 Inowrocław Tg Sokół Gniewkowo 2 03:08:46
124 GĄSIOREK Tomasz M50 Brzoza Brzoza Biega 2 03:09:32
125 URBAN Łukasz M30 Łubowo Spodenki Nisko Opuszczone 2 03:09:34
126 ROCHOWIAK Grzegorz M30 Gniezno Altom Gniezno 2 03:09:43
127 RZEPKA Lucjan M40 Siekierki Wielkie Roma Victrix 2 03:10:28
128 MOKOS Tomasz M30 Inowrocław Inowrocław Biega 2 03:11:11
129 BUDASZ Tomasz M40 Gniezno Urząd Miejski Gniezno 2 03:11:21
130 WINKEL Daniel M20 Kłecko Night Runners Gniezno 2 03:11:22
131 MAJEWSKI Wiesław Stefan M40 Trzemeszno Komorniki Bolt Trzemeszno 2 03:12:12
132 SADOWSKI Michał M30 Inowrocław Bartolek Pl 2 03:12:24
133 JASIŃSKI Tomasz M40 Pleszew Vege Runners 2 03:12:27
134 ŚMIGIELSKI Piotr M30 Zbytowo 2 03:12:30
135 RASZTUBOWICZ Daniel M40 Toruń Podgórz Toruń 2 03:12:54
136 RATAJSKI Jacek M50 Krotoszyn Ks Krotosz Krotoszyn 2 03:12:56
137 WIECZOREK Justyna K40 Inowroclaw Bbl Inowrocław 2 03:13:13
138 BARTKOWSKA Aneta K20 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 03:13:17
139 BIERNAT Magdalena K30 Inowrocław Tg Sokół Gniewkowo 2 03:13:20
140 TOMCZAK Zbigniew M60 Gniezno Altom Gniezno 2 03:14:11
141 MATYSIAK Damian M30 Gniezno 2 03:14:24
142 MIETLICKI Robert M40 Witkowo Witkowo Biega 2 03:14:29
143 RYBARSKI Rafał M40 Murowana Goślina 2 03:14:45
144 PIECHNIK Maria K30 Trzemeszno 2 03:15:34
145 MAJCHRZAK Wanda K40 Murowana Goślina Kb Katorżnik Murowana Goślina 2 03:15:51
146 NOWAK Adrian M40 Pobiedziska Pobiedziska Running Team 2 03:15:54
147 NOWACZYK Zygmunt M50 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 03:15:55
148 JANOWSKI Andrzej M60 Kruszwica 2 03:15:55
149 NOWACZYK Piotr M60 Kazimierz Biskupi Konin 2 03:16:22
150 GROTA Artur M40 Solec Kujawski Solec Kujawski 2 03:16:36
151 KOWAL Michał M40 Nakło Nad Notecią 2 03:16:55
152 KASPRZYK Andrzej M60 Słupca Pttk Witkowo 2 03:16:59
153 KOWALCZYK Adam M20 Trzemeszno 2 03:17:04
154 GÓRCZYŃSKI Rafał M40 Nowy Tomyśl 2 03:17:16
155 ROSIŃSKA Magdalena K30 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 03:17:52
156 KUJAWA Ryszard M40 Kłecko 2 03:20:31
157 CHUDAŚ Roman M40 Trzemeszno Klub Hdk Pck Kropelka 2 03:20:38
158 JACKIEWICZ Marek M50 Kruszwica 2 03:20:54
159 KOZACZYŃSKA Agnieszka K40 Janikowo Janikowo Na Sportowo 2 03:21:54
160 GRABOWSKA Anita K40 Gniezno Night Runners Gniezno 2 03:22:03
161 CZELUŚNIAK Filip M30 Poznań 2 03:22:12
162 ADAMSKA Karolina K40 Mogilno 2 03:22:21
163 IGNASZAK Piotr M40 Gniezno 2 03:23:20
164 SUCHY Hubert M20 Gniezno No Excuses Team 2 03:24:09
165 CIERZNIAK Damian M30 Chocz Dhu Moto-dream 2 03:24:35
166 WZIĄTEK Mirosław M60 Kórnik 2 03:26:04
167 KUCZEWSKI Dariusz M40 Gniezno 2 03:26:08
168 MARCHLEWICZ Mateusz M20 Trzemeszno 2 03:27:13
169 MOŻDŻEŃ Maja K30 Gniezno 2 03:27:29
170 KOZŁOWSKI Mirosław M50 Dąbrowa X 2 03:28:51
171 KRYGIER Katarzyna K20 Gąsawa Ks Sokół Gąsawa 2 03:29:07
172 MARONA Maciej M30 Swarzędz Drużyna Szpiku 2 03:29:15
173 BRUCH Katarzyna K30 Łubowo 2 03:29:55
174 ANTAS Paweł M30 Trzemeszno Klub Hdk Pck Kropelka 2 03:30:50
175 STAWECKI Arkadiusz M40 Aleksandrów Kujawski Polkrys Team 2 03:31:00
176 BRZEWIŃSKA Marzena K40 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 03:32:13
177 BIENIARA Tomasz M40 Czerniejewo Mjdop 2 03:32:24
178 KOZŁOWSKA-BUDASZ Joanna K40 Gniezno 2 03:33:12
179 TOMECKI Arkadiusz M40 Witkowo Witkowo Biega 2 03:33:14
180 WITKOWSKI Andrzej M50 Gorzów Wielkopolski 2 03:33:21
181 RADOMSKI Maciej M20 Września Night Runners Września 2 03:33:24
182 SZLACHETKA Michał M30 Września Night Runners Września 2 03:33:45
183 KACZMAREK Mariusz M40 Witkowo Witkowo Biega 2 03:33:49
184 BOROWIEC Wioleta K30 Szubin Bbl Szubin 2 03:34:06
185 WALUSZYŃSKI Bogdan M70 Gniezno 2 03:34:13
186 PIECZYNSKI Patryk M40 Września Spin Force Runners 2 03:34:16
187 MODRZEJEWSKI Wojciech M40 Chojnice Lichnowy Wt Chojnice 2 03:34:42
188 MARCZEWSKA Małgorzata K40 Człuchów Jednostka Wojskowa 3775 2 03:35:44
189 ZAKASZEWSKA Alicja K40 Góra 2 03:35:45
190 JARZĄBEK Robert M40 Strzałkowo Strzałkowska Grupa Biegowa `sokół` 2 03:36:11
191 ANTCZAK Grzegorz M50 Poznań 2 03:36:52
192 WACHOWSKI Piotr M40 Koronowo 33 Bltr 2 03:37:32
193 TANAŚ Anna K40 Osiniec Altom Gniezno 2 03:37:56
194 TANAŚ Marek M40 Osiniec Altom Gniezno 2 03:38:56
195 SZUKAŁA Piotr M40 Poznań Drużyna Szpiku 2 03:39:13
196 WOJCIECHOWSKI Marek M50 Gniezno Night Runners Gniezno 2 03:39:18
197 ANTOSZAK Agnieszka K30 Gniezno Kpp Gniezno 2 03:39:28
198 MAĆKOWIAK Agnieszka K30 Poznań Anonimowi Biegacze 2 03:40:11
199 ROSIŃSKI Łukasz M40 Warszawa 2 03:40:18
200 MICHALSKI Michał M40 Konin 2 03:40:38
201 PAWLAK Małgorzata K40 Gniezno 2 03:41:08
202 KAMYSZEK Hubert M20 Gniezno 2 03:41:37
203 WOJCIECHOWSKI Zygmunt M60 Węglew Kolonia Off-trail Konin 2 03:41:49
204 PIĄTEK Kamila K30 Dąbrówka 2 03:42:02
205 GAJDECKA Natalia K30 Konin 2 03:42:03
206 KOZŁOWSKI Norbert M30 Aleksandrów Kujawski Polkrys Team 2 03:42:35
207 KOPERSKI Grzegorz Wydartowo Stowarzyszenie Teraz 2 03:42:56
208 RYCZAK Tomasz M30 Poznań Michałek & Marta Team 2 03:42:59
209 SALITA Lech M50 Gniezno Altom Gniezno 2 03:44:50
210 BRACISZEWSKI Andrzej M50 Kłecko 2 03:45:07
211 MUSIAŁ Anna K20 Poznań Dbl 2 03:45:50
212 RÓŻAŃSKI Michał M30 Dalki 2 03:45:55
213 KUSKE Martyna K30 Gniezno Night Runners Gniezno 2 03:47:30
214 RYBSKI Marek M60 Obrzycko T.p.z.o Obrzycko 2 03:47:58
215 ANDRZEJCZAK Sebastian M40 Gniezno 2 03:48:49
216 ANDRZEJCZAK Ania K40 Gniezno Andrzejczak Team 2 03:48:51
217 GRYPCZYŃSKI Robert M50 Swarzędz Kuna Kowanówko 2 03:52:22
218 REDLAK Tomasz M40 Bydgoszcz 2 03:52:28
219 GÓRNY Krzysztof M60 Jankowo Dolne 2 03:54:23
220 ADAMKIEWICZ Dorota K30 Trzemeszno 2 03:57:17
221 WOJCIECHOWSKA Małgorzata K40 Strzałkowo 2 03:57:40
222 SZLACHETKA Bartosz M30 Września Night Runners Września 2 03:58:39
223 KOMOROWSKA Kinga K30 Manieczki 2 03:59:19
224 PIECHALAK Jacek M50 Rokietnica Kuna Kowanówko 2 04:00:32
225 KOZŁOWSKI Błażej M20 Gniezno 2 04:03:07
226 BOGDAŃSKI Waldemar M60 Konin Konin 2 04:04:00
227 JANIAK Kazimierz M60 Słupca Pttk Witkowo 2 04:05:00
228 PAWLAK Krzysztof M40 Gniezno 2 04:13:57
229 SZAFRAŃSKI Jarosław M40 Wydartowo Brygada Jarka 2 04:14:37

Jest to półmaraton z Mogilna do Trzemeszna. Bieg główny odbywa się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego, powiatu mogileńskiego i gnieźnieńskiego, ze startem na Rynku w Mogilnie i metą na Stadionie Miejskim w Trzemesznie. Droga asfaltowa.