Piknik Rodzinny pn. „PoMocNa Dłoń” – relacja

W sobotę 13 kwietnia 2024 r. w Hali Widowiskowo Sportowej w Trzemesznie odbył się Piknik Rodzinny pn. „PoMocNa Dłoń”.
Impreza odbyła się z okazji Obchodów Światowego Dnia Trzeźwości i poświęcona była promocji zdrowego trybu życia a także zwiększaniu świadomości związanej ze zdrowiem fizycznym i psychicznym oraz dążeniu do spokojnego i pełnego szczęścia życia, wolnego od uzależnień.
Było to niezwykle inspirujące wydarzenie, które wspólnie stworzyliśmy dla dobra naszej społeczności.
Przez cały dzień mieliśmy okazję uczestniczyć w edukacyjnych konkurencjach, które pomogły nam lepiej zrozumieć zagadnienia zdrowia i profilaktyki oraz wymieniać doświadczenia i pomysły na temat zdrowego stylu życia oraz strategii zapobiegania uzależnieniom.
Dodatkowo wolontariusze z Projektu Cztery Łapy zorganizowali miejsce gdzie promowano adopcję zwierząt ze schroniska. Odbyła się zbiórka karmy i akcesoriów. „Piesia Parada” reprezentowana przez Kierowniczkę Schroniska dla Zwierząt w Gnieźnie Panią Katarzynę Fikus była okazją do zaprezentowania piesków, które szukają domu. Cała zbiórka została przekazana dzień po imprezie do Schroniska w Gnieźnie. W imieniu zwierząt, dziękujemy!!!
Dzięki Waszemu zaangażowaniu ta impreza była pełna pozytywnej energii i motywacji. Pamiętajmy że zdrowie fizyczne i psychiczne to nie tylko jednorazowe wydarzenie ale codzienna praktyka dlatego zachęcamy Was do kontynuowania podejmowania zdrowych wyborów i dzielenia się zdobytą wiedzą z innymi. Razem możemy stworzyć bardziej świadomą i zdrowszą społeczność oraz wymieniać doświadczenia i pomysły na temat zdrowego stylu życia oraz strategii zapobiegania uzależnieniom.