Zakończenie GP Piłki siatkowej plażowej drużyn sołeckich 2023

🏐🏐🏐 12 sierpnia w Lubiniu został rozegrany ostatni turniej w ramach Grand Prix rozgrywek sołeckich w piłkę siatkową plażową. Udział w turniejach wzięło 10 drużyn (Lubiń, ławki, Ostrowite, Popielewo, 3 drużyny z Rudek, Trzemżal, i Wydartowo. W GP uczestniczyło 7 druz żyn (udział w 3 z czterech turniejów).
Od początku faworytem turniejów była 👉 drużyna Jakuba Tubackiego i Mikołaja Czarneckiego z Rudek, która nie przegrała żadnego meczu. Tak samo 👉 drużyna Jakuba Skrzypczaka i Dominika Czarneckiego również z Rudek, która zajęła we wszystkich turniejach II miejsce. Na III miejscu uplasowała się 👉 drużyna Damiana Grzechowiaka, Pawła Krysińskiego i Damiana Warchała z Ochodzy (drużyna trzykrotnie zdobyła III miejsce w turniejach i raz IV miejsce).
Wyniki zgodnie z tabelą generalną:
I 45 pkt. RUDKI (Jakub Tubacki, Mikołaj Czarnecki) 🏆
II 36 pkt. Rudki (Jakub Skrzypczak, Dominik Czarnecki) 🏆
III 30 pkt. Ochodza (Damian Grzechowiak, Paweł Krysiński, Damian Warchał) 🏆
IV 27 pkt. Rudki (Gabriel, Maciej Dalewscy) 🏆
V 22 pkt. Wydartowo (Grzegorz Koperski, Przemysław Bogusiewicz) 🏆
VI 17 pkt. Ławki (Natalia, Lidia, Karol Diupero) 🏆
VI 17 pkt. Kruchowo (Julia Ręklewska, Bartosz Szymański) 🏆
👉 Najlepszym zawodnikiem GP został bezkonkurencyjnie Mikołaj Czarnecki z Rudek👏👏👏
Organizatorzy: Stowarzyszenie TERAZ, Gmina Trzemeszno, OSIR w Trzemesznie, sołectwa: Rudki, Popielewo, Kamieniec, Lubiń.
GRAND PRIX WSPÓŁFINANSOWANE JEST ZE ŚRODKÓW OTRZYMANYCH OD GMINY TRZEMESZNO W RAMACH „WSPIERANIA SPORTU I UPOWSZECHNIANIA KULTURY FIZYCZNEJ”.