Został rozegrany trzeci turniej w ramach VI Grand Prix piłki siatkowej plażowej sołectw gminy Trzemeszno

🏐🏐🏐 W minioną niedzielę w ramach VI Grand Prix piłki siatkowej plażowej sołectw gminy Trzemeszno, został rozegrany trzeci turniej tym razem w Kruchowie.
Udział tym razem wzięło 9 drużyn: Ławki, Gołąbki, Lubiń, 2 x Kruchowo, 2 x Wydartowo, Rudki i Popielewo. Turniej został rozegrany systemem brazylijskim.
Do półfinału awansowały drużyny z Rudek (Jakub Tubacki, Mikołaj Czarnecki), Gołąbki (Damian Grzechowiak, Paweł Krysiński), Wydartowa (Grzegorz Koperski, Przemysław Bogusiewicz) oraz z Kruchowa (Błażej Borucki, Mariusz Żabiński). W półfinałach spotkały się drużyny się Rudki z Wydartowem i tutaj drużyna Rudki pokonała przeciwników wynikiem 21 do 16. Drugi półfinał został rozegrany pomiędzy Gołąbkami a Kruchowem, gdzie skuteczniejszą drużyną okazały się Kruchowo pokonując przeciwnika 21 do 13. W finale Rudki przegrały w bardzo wyrównanym meczu z Kruchowem 22 do 24, natomiast w meczu o III miejsce Wydartowo pokonało Gołąbki wynikiem 21 do 13.
I Kruchowo
II Rudki
III Wydartowo
IV Gołąbki
Pozostały jeszcze do rozegrania 2 turnieje:
24 lipca w Kamieńcu
13 sierpnia zakończenie w Lubiniu.
GRAND PRIX WSPÓŁFINANSOWANE JEST ZE ŚRODKÓW OTRZYMANYCH OD GMINY TRZEMESZNO W RAMACH „WSPIERANIA SPORTU I UPOWSZECHNIANIA KULTURY FIZYCZNEJ”.