Mistrzostwa Gminy Trzemeszno w halowej piłce nożnej chłopców

Rozpoczęliśmy sezon Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2019/2020 w ramach, którego są organizowane zawodny na szczeblach gminnych, podrejonowych, powiatowych, rejonowych i wojewódzkich w takich dyscyplinach jak piłka siatkowa, koszykowa, ręczna, nożna, unihokej, biegi przełajowe i sztafetowe, szachy, tenis stołowy, badminton, lekkoatletyka oraz pływanie. Szczegóły www.szswielkopolska.pl

W ramach igrzysk w dniu wczorajszym został rozegrane Mistrzostwa Gminy Trzemeszno w halowej piłce nożnej chłopców klas V-VI oraz VII-VIII SP. Udział w zawodach wzięły szkoły podstawowe Gminy Trzemeszno: SP 1, SP 2 Trzemeszno, Trzemżal oraz Kruchowo. W kategorii młodszej (V-VI kl.) mistrzostwa wygrała SP Trzemżal. W kategorii klas VII-VIII zwycięzca została reprezentacja SP nr 1 w Trzemesznie. Drużyny te awansowały to turnieju podrejonowego, w którym będą konkurowały z najlepszymi drużynami gminy Gniezno oraz Gminy Łubowo. Zawody odbędą się 12 listopada od godz. 9.00 w hali OSiR w Trzemesznie.

Poza tym został rozegrany mecz towarzyski halowej piłki nożnej dziewcząt pomiędzy SP Kruchowo a SP nr 1 Trzemeszno. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Trzemeszna, jednakże nie wynik był tu najważniejszy a chęć dziewcząt do udziału w rozgrywkach jakże męskiego sportu 🙂 Gratulujemy wszystkim zawodnikom 🙂