Otwarty Dzień Sportu w hali OSiR

W dniu 26 października 2018 r. w OSiR w Trzemesznie zorganizowany został Dzień Sportu.
Ta akcja odbyła się w hali sportowej już po raz drugi i dedykowana była wszystkim, którzy lubią sport oraz tym, którzy jeszcze nie mieli z nim styczności. Ideą wydarzenia było umożliwienie wszystkim chętnym niezależnie od wieku dostępu do nieodpłatnych treningów w różnych dyscyplinach sportowych. W tym dniu każdy mógł znaleźć coś dla siebie.


Zajęcia prowadzone były przez instruktorów i trenerów takich dyscyplin jak: Fit&Jump, siłowni, boksu, sztuk walki, łucznictwa, piłki nożnej, tenisa ziemnego, aerobiku. Dodatkowo w jednym z pomieszczeń hali sportowej zorganizowano dla najmłodszych tor przeszkód, ćwiczenia na materacach, kozłach, skrzyniach i piłkach gimnastycznych.

Na każdego czekał poczęstunek w postaci pysznego jabłka prosto z ogrodu naszej koleżanki 

W ten dzień daliśmy możliwość spróbowania nieodpłatnie sportów każdemu, kto miał ochotę spędzić jesienne popołudnie aktywnie, na wesoło, na zabawie, poznawaniu nowych możliwości.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji tego dnia, poświęcony czas i zaangażowanie.

Organizatorzy i partnerzy: OSiR w Trzemesznie, Boxing Trzemeszno, Strafa Walk Mogilno, NatFit Natalia Ferenz-Płaszyńska, MKS Trzemeszno, TTS Trzemeszno.

 

GALERIA: