Turniej piłki nożnej sołectw w Niewolnie 09.09.2018

W dniu wczorajszym odbył się turniej piłki nożnej sołectw w Niewolnie. Był to przedostatni turniej z cyklu turniejów w 2018 roku. Ostatni odbędzie się 16 września w Kamieńcu, gdzie zostanie podsumowane całe grand prix  piłkarskie.
We wczorajszym turnieju udział wzięło 12 drużyn  podzielonych na 3 grupy.
W grupie A faworytem była drużyna z Rudek zdobywajac 7 pkt. Z drugiego miejsce z grupy do półfinałów awansowała także drużyna z Kruchowa z 6 pkt.

Z grup B i C  do połfinałów przeszły drużyny Zieleń-Bieślin oraz Niewolno.

W półfinała mecze zostały rozegrane losowo:

Zieleń-Kruchowo 2:0

Rudki-Niewolno 2:0

mecz o III miejsce Kruchowo-Niewolno 1:2

mecz o I miejsce Rudki-Zieleń 1:1 (rzuty karne 1:3).

Drużyny otrzymały puchary oraz nagrody indywidualne: Najlepszy Bramkarz Robert Różewicz z Rudek oraz Najlepszy Zawodnik Krzesimir Kiełpiński z Zielenia. Puchary i nagrody zostały ufundowane przez sołectwo Niewolno oraz sponsorów.

Podczas turnieju odbył się także festyn rodzinny, podczas którego można było korzystać ze zjeżdżalni, łowienia rybek czy zabaw i konkurencji animacyjnych. Sołectwo przygotowało smaczny poczęstunek w formie ciast, grilla czy zupy grochowej. Gospodarze przygotowali także dodatkowe atrakcje, losowanie nagród wśród zawodników.

Turniej uatrakcyjniły występy lokalnego zespołu tanecznego „Hop”. Osiągnięcia zespołu docenił  Burmistrz Trzemeszna Krzysztof Dereziński i postanowił ufundować dziewczynkom dresy z napisem „HOP”.

Został też przeprowadzona zbiórka na rzecz pogorzelców z Niewolna. Kwota jaką udało się zebrać to 2.759,54 zł – za co dziękujemy bardzo wszystkim wspomagającym 🙂

Organizatorzy: Gmina Trzemeszno, Sołectwo Niewolno, OSiR w Trzemesznie, Stowarzyszenie TERAZ.

GALERIA:

https://photos.app.goo.gl/1Q8FTfL94gpzYLfq5