TERMINARZ TABELE WYNIKI

SUPER LIGA

I LIGA

 

FACEBOOK

❤ LIGA W TRZEMESZENIE CHARYTATYWNIE DLA OLGI MIŚKIEWICZ
Decyzją kierowników drużyn, zawodników uczestniczących w XXV TLPNH AVACO CUP , organizatorów i partnerów oraz z inicjatywy zawodników, podczas rozgrywek ligowych będziemy wspierać Olgę Miśkiewicz z Kiszkowa @Razem dla Olgi w walce z chorobą z jaką się zmaga – SMA. Jednym z pomysłów zawodników jest wrzucanie tzw. „dyszki” do puszki za każdą otrzymaną kartkę (żółtą, czerwoną) 🙂
Puszki będą dostępne podczas rozgrywek także dla wszystkich zawodników oraz kibiców.
❤❤❤GRAMY DLA OLGI❤❤❤

 

REGULAMIN LIGA.

ZGŁOSZENIE DRUŻYNY

OŚWIADCZENIE DLA NIELETNIEGO UCZESTNIKA

REGULAMIN NAJWAŻNIEJSZE ZAPISY:

 • Obowiązuje regulamin rozgrywek według przepisów futsalu do wglądu u organizatorów (gra odbywa się bez wślizgów, każdy wślizg jest traktowany jako faul, z wyjątkiem wślizgów ratujący, bez żadnego kontaktu z przeciwnikiem).
 • Drużyny liczą do 15 zawodników. W rozgrywkach  mogą brać udział zawodnicy, którzy ukończyli 15 lat (decyduje data urodzenia).W drużynie może grać 3 zawodników zrzeszonych (zawodnikiem zrzeszonym jest osoba, w wieku od 21 do 35 lat /liczy się data urodzenia/, która uczestniczyła od 01.01.2021 r. w rozgrywkach I, II, III, IV, V ligi organizowanych przez OZPN lub PZPN, zawodnicy grający w niższych ligach: okręgowa, klasa A, B nie są zaliczani jako zawodnicy zrzeszeni).
 • Zawodnik może wziąć udział w turnieju tylko wtedy gdy: 1) podpisze i wypełni przed rozpoczęciem udziału w rozgrywkach „Zgłoszenie uczestników XXV Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej AVACO CUP 2021/2022” (Załącznik nr 1 do regulaminu), 2) w przypadku zawodników niepełnoletnich rodzic bądź prawny opiekun podpisze i wypełni „Oświadczenie rodzica bądź prawnego opiekuna nieletniego uczestnika XXV Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej AVACO CUP 2021/2022” (Załącznik nr 2 do regulaminu).
 • Skład drużyn jest stały, nie ma możliwości wymiany i dopisania zawodników podczas rozgrywek.
 • Organizatorzy nie zapewniają  jakiegokolwiek ubezpieczenia związanego z możliwością wystąpienia choroby, wypadku, odniesienia obrażeń, poniesienia śmierci lub poniesienia jakichkolwiek strat bądź szkód, jakie mogą wystąpić w związku z obecnością i uczestnictwem w lidze. Zaleca się aby uczestnicy ligi ubezpieczyli się we własnym zakresie.
 • Drużyny zgłaszać można mailowo osir-trzemeszno@o2.pl bądź osobiście w siedzibie OSiR w Trzemesznie (pokój nr 6) poprzez przesłanie/dostarczenie karty zgłoszeniowe drużyny (Załącznik nr 1 do regulaminu).
 • System rozgrywek uzależniony od ilości drużyn.
 • Wszystkie osoby przebywające na ławce rezerwowych muszą posiadać obuwie sportowe, które zostało wcześniej zmienione.
 • NAGRODY: – wszystkie drużyny otrzymują puchary  – indywidualnie ,,król strzelców” –  indywidualnie „najlepszy zawodnik” – indywidualnie ,,najlepszy bramkarz” – zawodnik kolejki –  Puchar Fair Play od sponsora AVACO 
 • Wyniki meczy będą na bieżąco publikowane na stronie ligi ligahalowatrzemeszno.pl.
 • W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: osir-trzemeszno@o2.pl, bądź telefoniczny Edyta Koperska tel. 691 808 908.