Świętowaliśmy Narodowy Dzień Sportu w Trzemesznie

11 września był dniem, który oficjalnie został ogłoszony jako Narodowy Dzień Sportu. Z tego tytułu OSiR w Trzemesznie przygotował wydarzenia dla miłośników sportu:
👉 LETNIE BIEGI DZIECIECE I MŁODZIEŻOWE O NAGRODY FIRMY PAROC
👉 OTAWRTY TRZEMESZEŃSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SERWIS OPON KRUCHOWO CUP 🙂
👉 Od godz. 10:00 na boiskach przy hali OSiR rozpoczęły się biegi dziecięce i młodzieżowe. W biegach mogli uczestniczyć zawodnicy urodzeni w 2010 roku i młodsi na 4 dystansach: 100 m, 200 m, 300 m, 400 m.
Udział w biegach wzięło blisko 150 młodych zawodników, a walczyli o nagrody i statuetki ufundowane przez Firmę PAROC.
Wszyscy zawodnicy otrzymali medal oraz słodki poczęstunek, dla najlepszych trójek przygotowane były nagrody oraz statuetki.
Na dzieci czekały także bezpłatne atrakcje, które umilały czas w trakcie imprezy.
Organizatorzy: FIRMA PAROC, GMINA TRZEMESZNO, OSIR W TRZEMESZNIE.
👉 Od godz.  20:00 rozpoczął się Otwarty Nocny Turniej Piłki Nożnej Serwis Opon Kruchowo CUP. Udział w turnieju wzięło planowane 10 drużyn: Serwis Opon Kruchowo, Pit Stop Autokosmetyka Gniezno, Lech Pol Gniezno, Sofex Meble Gniezno, AVACO Ławki, Anta Serwis Opon, JBM, Tornado Baufirma Adamski, Młode Wilki Witkowo, Instal-Bud Grajkowski.
Drużyny zostały podzielone losowo na dwie grupy. W grupach mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Z grupy A do półfinałów awansowały drużyny z I miejsca Pit Stop, z II miejsca Lech Pol. Z grupy B z I miejsca awansował Instal-Bud, z II miejsca JBM. Pierwszy półfinał JBM – Pit Stop zakończył się wynikiem 3:1 dla Pit Stop. Drugi półfinał Instal-Bud – Lech Pol zakończył się wynikiem 1:1 a rzuty karne na korzyść Instal-Bud dały drużynie możliwość zagrania w meczu finałowym. Mecz o III miejsce pomiędzy JBM-Lech Pol wygrała drużyna JBM wynikiem 2:1. W meczu finałowym skuteczniejsza okazała się drużyna z Gniezna. Dwie bramki w wykonaniu zawodników P. Błachowiak i P. Wielgorecki Pit Stop Autokosmetyka dały zwycięstwo drużynie w całym turnieju.
Tradycyjnie zostali docenieni najlepsi zawodnicy: Król Strzelców Patryk Jarzyński z Lech Polu (10 bramek), najlepszy zawodnik Patryk Wielgorecki z Pit Stop Autokosmetyka, najlepszy bramkarz Łukasz Pawlak z Instal-Bud Grajkowski.
I MIEJSCE Pit Stop Autokosmetyka
II MIEJSCE Instal-Bud Grajkowski
III JBM
IV MIEJSCE Lech Pol Gniezno
Organizatorzy: Serwis OPon Kruchowo CUP , Gmina Trzemeszno, Stowarzyszenie TERAZ, OSiR w Trzemesznie.