Charytatywny Nocny Turniej Piłki Siatkowej Plażowej MIXT

W nocy z piątku na sobotę (23-24.07.2021) na boisku w Ochodzy odbył się Charytatywny Nocny Turniej Piłki Siatkowej Plażowej MIXT. Udział w turnieju wzięło 12 drużyn. Wpłaty zawodników zostały przekazane na leczenie i rehabilitację Małgosi chorej na mukowiscydozę i niewydolność trzustki (zbiórka Stowarzyszenie TERAZ  nr 2021/877/OR).

Turniej został rozegrany systemem brazylijskim. Do półfinału awansowały drużyny: DZIKI Marta Molenda i Dawid Witek, ALE CO Justyna Bąk-Duszyńska i Kamil Kabaciński, DRINK TEAM Edyta Gałęzewska i Grzegorz Koperski oraz KRUCHOWO Emilia Przybylska i Błażej Borucki. Po przegranym półfinale drużyny Kruchowo z Ale Co, w meczu o III miejsce zagrali z przegranymi drugiego półfinału drużyną Drink Team. III miejsce ostatecznie wywalczyła drużyna Kruchowo. Drużyny Ale Co i Dziki walczyły o I miejsce, mecz zakończył się zwycięstwem  Dzików 🙂

Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy z podziękowaniem za udział w turnieju, najlepsza czwórka otrzymała puchary Sołtysa Sołectwa Gołąbki-Ochodza.

Turniej odbył się w miłym klimacie przy ognisku i domowym cieście.

Do puszki udało się zebrać 653 zł 🙂 ❤

Organizatorzy: Sołectwo Gołąbki-Ochodza, Stowarzyszenie TERAZ, OSiR w Trzemesznie.

GALERIA: http://vps810751.ovh.net/osir/?p=3118