PIT STOP AUTOKOSMETYKA MISTRZEM OTWARTEGO NOCNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ SERWIS OPON KRUCHOWO CUP

W minioną niedzielę o godz. 20.00 rozpoczął się nocny turniej piłki nożnej. Rozgrywki zostały przeprowadzone na boiskach zewnętrznych ze sztuczną nawierzchnią. 10 drużyn zostało losowo podzielonych na Grupy A i B. W grupach mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”, dwie pierwsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów. Mecze były rozgrywane na dwóch boiskach jednocześnie.

Niestety z grupy A drużyna Akademia Europejczyka musiała zrezygnować z rozgrywek ze względu na zbyt dużą ilość zawodników zrzeszonych, co było niezgodne z regulaminem turnieju.

Z grupy A z I miejsca do półfinałów awansowała drużyna PIT STOP AUTOKOSMETYKA, z II miejsca INSTAL-BUD GRAJKOWSKI-CZERWIŃSKI

Z grupy B z I miejsca awansował SERWIS OPON KRUCHOWO, z II miejsca AVACO ŁAWKI.

W półfinale Pit Stop pokonała Avaco wynikiem 4:2, natomiast Serwis Opon drużynę Instal-Bud wynikiem 2:0. W meczu o III miejsce podium wywalczyło AVACO pokonują Instal-Bud 1:0. W finale Pit Stop pokonał Serwis Opon wynikiem 3:1 i tym samym zdobył mistrza turnieju. Drużyny walczyły o PUCHAR SERWIS OPON KRUCHOWO.