V MŁODZIEŻOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SOŁECTW GMINY TRZEMESZNO – Niewolno 16.08.2020

W miniona niedzielę na boisku w Niewolnie nastąpiło podsumowanie V Młodzieżowego turnieju piłki nożnej sołectw gminy Trzemeszno. Cykl składał się z dwóch turniejów, które odbyły się w sierpniu na boiskach w Bieślinie i Niewolnie. 48 młodych zawodników (wiek do 15 lat) utworzyło 4 drużyny: WKS, Niewolno, ACF Rudki oraz Zieleń-Bieślin. W pierwszym turnieju bezkonkurencyjna drużyną była drużyna ACF Rudki, która nie przegrała żadnego spotkania i uplasowała się w tabeli głównej z kompletem pkt. W pozostałych drużynach, które miały po dwie porażki oraz jednym zwycięstwie o miejscu w turnieju rozstrzygała mała tabela.

Podczas turnieju w Niewolnie gospodarze powtórzyli sukces ACF Rudki, tym razem to oni zdobyli komplet punktów i  pierwsze miejsce w turnieju. Mimo wszystko w całej klasyfikacji jako pierwsi na podium stanęli zawodnicy ACF Rudki.