Turniej piłki nożnej sołectw Ochodza

Turniej w Ochodzy ze względu na pogodę odbył się w dwóch terminach: 24 czerwca i 1 lipca. Zwycięzcą tego turnieju zostało sołectwo Zieleń-Bieślin (37 pkt), które dogania w tabeli generalnej sołectwo Niewolno (42 pkt). Niewolno w tym turnieju wywalczyło II miejsce, przegrywając w finale w rzutach karnych z Zieleniem. III miejsce zdobyło sołectwo Jastrzębowo.
Zostały wręczone puchary dla najlepszych drużyn oraz nagrody indywidualne ufundowane przez gospodarzy turnieju – sołectwo Ochodza.

Jako najlepszego zawodnika wybrano Przemysława Osikowskiego z Jastrzębowa, natomiast bramkarza Oliwiera Kaczmarka z Zielenia. Królem strzelców został Eryk Grzegorski z Niewolna, który zdobył 9 bramek podczas turnieju.